Zamów Msze świętą przez Internet

Zapraszamy do zamawiania przez internet intencji Mszy świętych. Każda intencja zostanie odprawiona w naszym franciszkańskim kościele w Bytomiu. Istnieje możliwość zamówienia Mszy Świętej indywidualnej oraz, po wcześniejszym kontakcie mailowym z nami, tzw. Mszy Świętej gregoriańskiej (30 Mszy świętych za jedną zmarłą osobę odprawianych kolejno przez 30 dni) lub Mszy Świętej do Dworu Niebieskiego (30 Mszy świętych za jedną żyjącą osobę odprawianych kolejno przez 30 dni).

UWAGA! W roku 2019 nie mamy już możliwości personalnych, aby przyjąć do odprawiania Msze św. gregoriańskie lub Msze św. do Dworu Niebieskiego w naszym klasztorze w Bytomiu.

Zapytania odnośnie pozostałych Mszy św. indywidualnych i zbiorowych, w intencji żyjących jak i za zmarłych, można jak najbardziej śmiało do nas nadal wysyłać. Mamy jeszcze w bieżącym roku wolne terminy.

Jak zamówić Mszę Świętą?

1.    Wyślij do nas e-maila na adres: klasztor@franciszkanie.bytom.pl z podaniem następujących informacji:

  • treść intencji Mszy św. oraz liczba zamawianych Mszy świętych,
  • proponowana data i godzina sprawowania Mszy św.

Jeśli data i godzina Mszy św. nie wymaga z nami uzgodnienia (np. wystarczy, aby był to pierwszy wolny termin), to warto do wysyłanego do nas e-maila, dołączyć potwierdzenie dokonania wpłaty na nasze konto, ofiary z tytułu odprawienia Mszy św. Przyspieszy to informację zwrotną z datą i godziną odprawienia tej (tych) Mszy św.

2.    Wpłać ofiarę pieniężną na konto*:

Zakon Braci Mniejszych Dom Zakonny w Bytomiu
Plac Klasztorny 541-902 Bytom
Santander Bank Polska S.A. (Kod SWIFT (BIC code) jest następujący: WBKPPLPP)
Dla przelewu krajowego (NRB): 93 1500 1139 1211 3001 8788 0000
Dla przelewu zagranicznego (IBAN): PL93150011391211300187880000

*W tytule przelewu prosimy wpisać: OFIARA ZA MSZĘ ŚWIĘTĄ…

3.    Poczekaj na wiadomość zwrotną, w której poinformujemy cię o przyjęciu intencji oraz dacie odprawienia Mszy Świętej.

Franciszkanie z Bytomia


Przeczytaj także: