Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/francisz/domains/franciszkanie.bytom.pl/public_html/wp-content/themes/anima/includes/loop.php on line 298

Parafia św. Wojciecha w Bytomiu, we wtorki o godz. 18.45, zaprasza wszystkich Parafian na “WOJCIECHOWE WTORKI w BYTOMIU”. Opiekunem duchowym jest proboszcz – br. Idzi Soroburski OFM.

I wtorek miesiąca – FRANCISZKAŃSKA SZKOŁA WIARY – /szczegóły w przygotowaniu/

II wtorek miesiąca – KATECHEZA dla DOROSŁYCH – propozycja skierowana do tych wszystkich którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę religijną na konkretny temat, który wcześniej będzie zapowiedziany.

III wtorek miesiąca – KRĄG BIBLIJNY – propozycja spotkań dotycząca rozważania Słowa Bożego, modlitwy Słowem Bożym, konferencja i dyskusja nad Pismem Świętym – w dalszej perspektywie czasowej spotkania obejmować będą również zagadnienia liturgiczne
i praktyczne dla tych, którzy chcieliby włączyć się czynnie w liturgię w kościele przez czytanie Słowa Bożego lub śpiew (kantor, schola, chór).

OSTATNI wtorek miesiąca WIECZÓR MODLITWY KANONAMI „TAIZÉ” – propozycja modlitewnego spotkania w kościele na adoracji Najświętszego Sakramentu, na wspólnym uwielbieniu i modlitwie kanonami „TAIZÉ”, z akompaniamentem zespołu muzycznego.

Serdecznie zapraszamy!

Najbliższe terminy spotkań – w miesiącu październiku daty przesunięte ze względu na rekolekcje parafialne na początku miesiąca:

FRANCISZKAŃSKA SZKOŁA WIARY – 1 wtorek miesiąca g. 18.45
(szczegóły w przygotowaniu):
8 października, 5 listopada, 3 grudnia

KATECHEZA DLA DOROSŁYCH – 2 wtorek miesiąca g. 18.45
(wykład i dyskusja w zaproponowanym temacie katechezy):
15 października, 12 listopada, 10 grudnia

KRĄG BIBLIJNY – 3 wtorek miesiąca g. 18.45
(modlitewna lektura i dzielenie się słowem Bożym z najbliżej niedzieli):
22 października, 19 listopada, 17 grudnia

WIECZÓR MODLITWY KANONAMI „TAIZÉ” – ostatni wtorek miesiąca g. 19.00
(modlitwa, śpiew i medytacja kanonami „Taizé”):
29 października, 26 listopada